Sprawozdanie z trzymaj formę

Pobierz

Akcja ta sprawiła, że część uczniów zaczęła przywiązywać większa wagę to tego co jada na co dzień, na zabieranie drugiego śniadania i spożywania większej ilości owoców i warzyw.Jun 22, 2021SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROGRAMU "TRZYMAJ FORMĘ!". W przeprowadzonym konkursie na LOGO programu zwyciężyła praca Anity Kroenke z klasy VI "Trzymaj formę z warzywami i zdrowymi owocami"SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROGRAMU "TRZYMAJ FORMĘ" w Szkole Podstawowej w Królewie.. Szkoła Kontakt Strefa ucznia Dziennik elektroniczny Osiągnięcia uczniów eDziecko Strefa rodzica Office 365 Sprawozdanie z akcji "Trzymaj formę".. Rodzino, Trzymaj formę - to hasło przewodnie IX edycji programu, a jego główny cel to edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej i ich rodzin.. Szkoła Podstawowa w Hucie tarnawackiej Koordynator programu Piotr Gozdek Zdrowie jest nieodłącznym warunkiem osiągnięć szkolnych, dobrej jakości życia ludzi i efektów ekonomicznych, a edukacja zdrowotna jest podstawowym prawem każdego człowieka.Sprawozdanie z działańprojektu "Trzymaj formę" propagującego zdrowy styl życia realizowanego w Szkole Podstawowej w Rzechcie w roku szkolnym 2013/2014 Celem głównym projektu była edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków w śród młodzie ży poprzez promocj ę zasad zdrowego i aktywnego stylu życia.SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROJEKTU 1..

- sprawozdanie z programu.

W programie uczestniczyło 31 uczniów z klas V-VI.. Zakończyli tegoroczną pracę z programem ,,Trzymaj formę", przedstawiając swoje dokonania i oceniając projekt.Celem programu "Trzymaj Formę!". Odsłony: 382 W ramach programu "Trzymaj formę" kl.7a i kl.7b w II półroczu roku szkolnego 2020/2021 realizowała projekt " Rola witamin w organizmie człowieka".Ogólnopolski Program Edukacyjny "Trzymaj Formę!". Plan realizacji programu "Trzymaj formę" w roku szkolnym 2007/2008 Temat: Aktywność fizyczna + zdrowe odżywianie = piękna sylwetka.. Anna Płazińska.. - dnia 7 lutego 2019 r. szkolny koordynator programu "Trzymaj formę" wziął udział w szkoleniu organizowanym przez PPIS w Tomaszowie Lub.Sprawozdanie z realizacji projektu ,,Trzymaj formę" W roku szkolnym 2018/2019 klasy V, VI i VII naszej szkoły wzięły udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym "Trzymaj Formę!". • Udział w zawodach, turniejach sportowych, meczach.. Opublikowano 20 czerwca 2013 .. Celem programu "Trzymaj Formę!". W celu uzyskania materiałów edukacyjnych zgłoszenia do Programu należy składać do 30.10.2020 r. Dotyczy to również szkół, które realizowały Program w poprzednich edycjach.Program adresowany jest do uczniów klas V-VIII szkół podstawowych.. Realizacja programu trwała od września do czerwca roku szkolnego 2012/2013.SPRAWOZDANIE Z PROGRAMU "Trzymaj Formę"

  • mgr Danuta Nawrocka mgr Danuta Hofman
          • mgr Ewelina Krajczyk p. Ewa Franczak
3..

".Sprawozdanie z realizacji "Trzymaj formę".

przy współpracy z Państwowym Powiatowym Inspektoratem Sanitarnym w Limanowej.. Dziękuję.. 10.Popularyzacja picia wody.. SPRAWOZDANIE Z X ŚWIATOWEGO DNIA TABLICZKI MNOŻENIA; Strefa Rodziców.. · druki do sprawozdania- pobierz Program edukacyjny "Wybierz Życie-Pierwszy Krok" · druki do sprawozdania- pobierz Program edukacyjny Moje dziecko idzie do szkoły Program edukacyjny "ARS, czyli jak dbać o miłość" · Zbiorczy kwestionariusz- pobierz ·"Sprawozdanie z programu Trzymaj Formę" Na potrzeby realizacji programu przygotowano materiały, które zapewniają szybki dostęp do niezbędnej w trakcie realizacji programu wiedzy.. jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety.. "Trzymaj Formę" • Przygotowanie inscenizacji teatralnej pt. "O smoku wawelskim, który zmienił jadłospis"- zaanga żowanie uczniów ze świetlicy szkolnej.. Organizatorami programu są: Główny Inspektor Sanitarny oraz Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców.Za pośrednictwem konta, szkolny koordynator będzie wypełniał również sprawozdanie..

2019/20 W roku szkolnym 2019/20 nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do programu "Trzymaj formę!"

Ogólnopolski Program Edukacyjny "Trzymaj Formę!". jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety.. Spędzamy aktywnie czas ze swoją rodziną.. Co roku w naszej szkole odbywają się.Sep 30, 2021Jun 14, 2022Strona główna » Aktualności » Sprawozdanie z realizacji programu Trzymaj Formę Szkoła Podstawowa w Gieble realizowała w tym roku szkolnym program "Trzymaj Formę'.. W przeprowadzonym konkursie na LOGO programu zwyciężyła praca Anity Kroenke .Menu.. organizowany jest przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców, natomiast współorganizowany jest przez Fundację Żywność, Aktywność Fizyczna i Zdrowie.PROGRAM "TRZYMAJ FORMĘ!". Szkoła Podstawowa w Stożnem.. koordynator programu.. W tym roku do realizacji bardzo aktywnie włączyli się uczniowie gimnazjum Paula Jasińska, Julita .Sprawozdanie z realizacji programu "Trzymaj formę"w klasie 66 SP W ramach programu profilaktycznego "Trzymaj Formę" uczniowie klasy 66 SP Szkoły Podstawowej uczestniczyli w zajęciach, które miały propagować zdrowy tryb życia.Sprawozdanie z realizacji programu "TRZYMAJ FORMĘ"..

Udział szkolnego koordynatora programu "Trzymaj formę" w szkoleniu organizowanym przez PPIS w Tomaszowie Lub.

mgr Danuta Nawrocka mgr Danuta Hofman mgr Ewelina Krajczyk p. Ewa Franczak.. zdrowotna uczniów w ramach programu "Trzymaj formę" 9.Nawiązanie współpracy ze sklepikiem szkolnym w celu wprowadzenia do sprzedaży zdrowych produktów.. • Konkurs z j ęzyka polskiego na opowiadanie pt. "Jak aktywnie sp ędzam czas z moj ąrodzin ą".Program edukacyjny "Trzymaj Formę!". rok szkolny 2014/2015.. W roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła kontynuowała swój udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym "Trzymaj Formę!. Wszystkie pliki znajdują się na dole strony w formie załączników do pobrania Materiały Ulotka dla rodziców Ulotka-dla-rodzicow.pdf 4.96MB Scenariusze zajęćSprawozdanie z programu "Trzymaj Formę!". współorganizowanym przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców.Sprawozdanie z akcji "Trzymaj formę"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt