Kartkówka historia klasa 5 dział 1

Pobierz

2019-02-12 22:19:38Szkoła podstawowa.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Test składa się z 12 pytań o różnym stopniu trudności.. Klasa 5 Historia Krucjaty.. Do podanych cyfr i liczb dopisz cyfry rzymskie: a) 3 - b) 5) - c) 8) - d) 11) - e) 16) - f) 19) - .Pomoce naukowe - sprawdziany przygotowane w oparciu o książkę Wczoraj i dziś dla klas: 4, 5, 6, 7, 8.. Romuald Traugutt i powstanie styczniowe Połącz w pary.. Wiek to okres czasu równy: ( 1 pkt) a) 50 lat b) 1000 lat c) 100 lat 6.. Sprawdzian ze znajomości działu "Pierwsze cywilizacje" z podręcznika Wczoraj i dziś.. Rozwiąż test.. Wyprawy krzyżowe Sortowanie według grup.. Pobieraj sprawdziany z historii do wydrukowania.Strona zawiera materiały do nauki historii i wiedzy o społeczeństwie: (notatki, podręcznik, źródła, quizy) oraz tematyczną bibliografię artykułów z miesięcznika "Mówią Wieki"Klasa 5 - Budowa komórki - kartkówka Budowa komórki, funkcje składników komórki ID: Language: Polish School subject: Biologia Grade/level: 5 Age: 11-11 Main content: Budowa komórki Other contents: Funkcje składników komórki Add to my workbooks (2) Download file pdfHistoria sprawdzian klasa 4 dział 1.. Pierwsze podróże geograficzne kl.5 Połącz w pary.. Test.Mam wielka prośbę, potrzebuję sprawdzianów do klasy 1 liceum z historii Poznać przeszłość wiek XX, do działu polska i świat po II wojnie światowej, Błagam o pomoc :) 2014-05-17 12:52:52 Czy wie ktoś jak może wyglądać sprawdzian z historii do 6 klasy z działu 4 ,, Świat między wojnami?.

Rozdział 1.

że z konieczności pola przemieniłyby się w jezioro, a następnie w bagnisko, gdyby się nie odprowadziłoTest z Historii Klasa 5, dział 1 - Pierwsze cywilizacje.. Zaznacz i podpisz na osi chronologicznej rok 2011, rok 1025 oraz datę swoich urodzin ( 3 pkt .Danuta Pikuła; miejscowość: Lendo Wielkie; dział: Szkoła podstawowa - kl. IV-VIII; nr: 8537 Sprawdź, ile już wiesz!Test z Historii Mezopotamia - sprawdzian dla klasy 5.. Udostępnij.. Tagi #mezopotamia #historia #starozytnosc #cywilizacja Inne tryby testu.Poprawnie: genealogia to nauka o przodkach, chronologia to nauka o czasie, historia to nauka o przeszłości, Mieszko I to postać historyczna, Król Popiel to postać legendarna , archeolog odkrywa przeszłość na podstawie wykopalisk, list to źródło pisane , księga to źródło pisane, zamek to to źródło materialne, pradziadek jest moim przodkiem, Polska to ojczyzna narodowa, moje .Sprawdziany dla ksiązki Wczoraj i dzis klasa 5 - Nowa Era - Format testów PDF, sprawdziany gotowe do wydrukowania.. Opis testu.. Test sprawdza znajomość działu "Mapa polski" dla klasy 5 szkoły podstawowej.. Skomentuj.. Od myśliwych do rolników.Życie pierwszych ludzi (5 klasa historia) Titon191_ 3 lata temu..

...Klasa 5, dział 1 - Mapa polski.

Quiz w Poczekalni.. Test sprawdzający wiedzę o Mezopotamii - pierwszej cywilizacji świata, przeznaczony dla klasy 5 szkoły podstawowej.. MATERIAŁY DLA UCZNIÓW CUDZOZIEMSKICH KLASA IV Opracowała: Iwona Wierzbicka Karta pracy modyfikowana dla uczniów klasy IV - Określanie czasu.. Powiązane z testem.Test z geografii dla klasy 5 dział 1 na podstawie podręcznika Nowa Era Planeta Nowa, rozdział "Mapa Polski".. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Test z historii dla klasy 5 dział 1 na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś, rozdział "Pierwsze cywilizacje".. Zawiera nieodpowiednie treści?. Opis testu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż test.. Rozwiąż test.. Pierwsze cywilizacje - utrwalenie wiaodmości dział I Rysunek z opisami.. wg Kononowiczkarol.Klasa 5 Historia.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Szkoła podstawowa.. Klasa 5 - GWO - Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.. Na poniższej ilustracji widzimy: ( 1 pkt) a) chaty w Biskupinie b) współczesne chaty wiejskie c) kościół średniowieczny 5.. Test składa się z 12 pytań o różnym stopniu trudności.. Opis testu.. Starożytny Rzym- pojęcia Połącz w pary.. Zdobywaj wiedzę z historii.HISTORIA KLASA IV Iwona Wierzbicka.. Q. Eufrat wylewa w początku lata, a poczyna wzbierać na wiosnę, kiedy topnieją śniegi w Armenii, tak..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt