Zadanie 3 matura ustna angielski przykłady

Pobierz

Teraz sprawdź przykładowe opracowanie Zadania 3 w oparciu o wcześniejsze wyrażenia.. Pomyśl jakich argumentów użyłbyś w swojej wypowiedzi ustnej.. Odpowiedź na pytanie, dlaczego odrzucasz pozostałe opcje.. Kiedy Twój czas na planowanie wypowiedzi się skończy, egzaminatorzy Ci o tym powiedzą i poproszą, abyś już zaczął.. Twój kolega/Twoja koleżanka urządza nowe mieszkanie.Angielski Matura ustna Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'angielski matura ustna': 10000+ Matura ustna zad.. WYBÓR OPCJI Teraz będziesz mieć ok. minuty na przygotowanie się!. Obrazki do zadań 2 i 3, które odpowiadają opisom uczniów na kalkulatorze maturalnym.. Dzieci.. Zadanie 3 - Wypowiedź na temat materiału stymulującego (czas maks. 5 min.). Angielski.. Pełną transkrypcję dialogu do zadania 1; Opis obrazka z zadania 2Matura ustna z angielskiego 2019 ZESTAWY zwroty 2019, punktacja.. Zestaw egzaminacyjny ściśle określa jaką rolę odgrywasz i jaki jest cel rozmowy.. Zadanie 2: Opis ilustracji i 3 pytania (CZAS: max 3 min)Matura ustna z języka angielskiego 2012 Przykładowy zestaw egzaminacyjny .. Zapisz wszystko, co Ci przychodzi na myśl, na kartce papieru.. z o.o. 2011 New Matura Success Pre-Intermediate Zestaw 2 • kultura • dom • żywienie, zakupy i usługi Egzamin maturalny z języka angielskiego Wersja dla zdającego Zadanie 3 5 minut Popatrz na Zdjęcie 1 i Zdjęcie 2..

Co jest na ustnym angielskim?

I think they are probably in the bedroom because the parents are sitting on the bed and they are wearing pyjamas.MATURA USTNA: ZESTAW 3 Zestaw 3 • nauka i technika, świat przyrody • praca • życie rodzinne i towarzyskie Egzamin maturalny z języka angielskiego Wersja dla zdającego Zadanie 3 5minut Popatrz na Zdjęcie 1,Zdjęcie 2i Zdjęcie 3.. 3 Połącz w pary wg Katdaw Matura ustna - rozgrzewka Koło fortuny wg Zniemieckimdoma Niemieckim Matura ustna - places & environment Pasujące pary wg Beruska Liceum AngielskiUżyteczne słownictwo i przykłady : Rozmowa wstępna Zadanie 1 - Odgrywanie ról Zadanie 2 - Rozmowa na podstawie ilustracji Zadanie 3 - Rozmowa na podstawie materiału stymulującegoFeb 20, 2022Zestaw 100 zdań, które ułatwią przećwiczenie przed egzaminem maturalnym to, co uczniom sprawia największą trudność, czyli transformacje, częściowe tłumaczenie zdań, słowotwórstwo oraz gramatykalizację.. os. Oświecenia 3/27, 31-635 Kraków.. Część ustna składa się z 3 zadań Maksymalna liczba punktów możliwych do uzyskania na egzaminie 30, przy czym aby egzamin był uznany jako zdany, należy uzyskać co najmniej 9 .30 starannie wyselekcjonowanych arkuszy do matury ustnej z angielskiego; Realne arkusze z matury w maju, a nie wymyślone przykłady..

Dostaniesz 30 sekund na zapoznanie się z zadaniem.

Oto przykłady, jak wyglądać mogą szczere pytania do .Zadanie 1: Odgrywanie ról (CZAS: max 4 min) Tutaj wraz z osobą egzaminującą będziesz musiał/a odegrać role przygotowane w poleceniu.. Podstawowy (41) .. Tempo wypowiedzi powinno być naturalne.. 3 Połącz w pary wg Katdaw Matura ustna - rozgrzewka Koło fortuny wg Zniemieckimdoma NiemieckimMatura ustna z angielskiego - Materiał stymulujący Matura ustna Zadanie 3: Wypowiedź na podstawie materiału stymulującego i odpowiedź na 2 pytania Pamiętaj: Masz 5 minut na realizację tego zadania, w tym około minuty na zapoznanie się z treścią i przygotowanie.Zadanie 1: Odgrywanie ról Czas trwania: max 4 minuty.. Ważne!. Jednak można pokusić się też wtedy, o zadanie szczerych pytań do przyjaciółki.. Chwilowo mieszka u Ciebie, ale rozwa Ŝa znalezienie nowego lokum i wyprowadzk ę. Udziel jej rady.. Wybierasz się z kolegą w podróż do Londynu, Twój przyjaciel chce lecieć samolotem.. Wspólnie z kolegami/koleżankami z klasy przygotowujecie artykuł do gazetki szkolnej na temat zjawiska kradzieży.3.. Część pierwsza polega na odgrywaniu dialogu opisanego w poleceniu z egzaminatorem.. 7.Opis poszczególnych elementów matury ustnej (przykłady z informatora matura 2014/15) Rozmowa wstępna Rozmowa wstępna to kilka pyt .. Mówiąc zbyt wolno tracimy cenny czas..

Część ustna trwa około 15 minut.

Dopisaliśmy dodatkowo polskie tłumaczenie.MATURA USTNA: ZESTAW 2 PHOTOCOPIABLE Pearson Central Europe Sp.. Przykładowa wypowiedź maturalna - Zadanie 3 (Video) Po czasie na przygotowanie, twoim zadaniem będzie: Odpowiedź na pytanie, którą opcję wybierasz i dlaczego.. - Jakie są Twoje plany?. Oto przykładowe pytania, które mogą paść na rozmowie wstępnej.. Uwaga!ZADANIE 3.. Należy wypowiadać się w sposób komunikatywny, tak aby rozmówca nas zrozumiał.. Niniejszy darmowy ebook zawiera fragment pełnej wersji pod tytułem: "Matura ustna z języka angielskiego" Aby przeczytać informacje o pełnej wersji, kliknij tutaj Darmowa publikacja dostarczona przez PCMEDIO.pl Niniejsza publikacja może być kopiowana, oraz dowolnie rozprowadzana tylko i wyłącznie w formie dostarczonej przez Wydawcę.Wypowiedź ustna zdającego powinna być wyraźna i wystarczająco głośna dla rozmówcy.. Którą z poniższych opcji byś wybrał?. Mapa strony; Szukaj na stronie .. Zapewnij go, że zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można wykorzystać w inny sposób.. Negocjowanie.. Rozmowę rozpoczyna egzaminator.. T ZadaniePrzykładowe pytania z matury ustnej z angielskiego, które pojawiały się w ubiegłych latach, zamieszczamy poniżej.. Mówiąc bardzo szybko możemy być niezrozumiani przez rozmówcę..

4.Przeanalizuj przykładowe zadanie maturalne.

Na przygotowanie się do zadania masz 30 sekund.. Popatrz na 3 poniższe zdjęcia.. Należy odnieść się do każdego z elementów w poleceniu i rozwinąć swoją wypowiedź.. Odrzuć jego argumenty i przekonaj go do tańszego środka lokomocji.. E-lekcje.. Na zapoznanie się z ćwiczeniem jest przeznaczone 30 sekund.MATURA USTNA - POŻYTECZNE WSKAZÓWKI pracowała: Agnieszka iękoś Zadanie 1: Rozmowa z odgrywaniem roli - Macie 3 minuty na realizację tego zadania, w tym 30 sekund na zapoznanie się z treścią.MATURA USTNA.. Odpowiednio wybrane, mogą pomóc nam pogłębić relację z nią, sprawiając, że nasza przyjaźń będzie trwać przez naprawdę długi okres czasu.. ZADANIA, zagadnienia 23.05.19 SR 23 maja 2019, 3:35Matura Ustna Z Języka Angielskiego 1.. TEMATY: • DOM • KULTURA • ŻYCIE RODZINNE I TOWARZYSKIE ZADANIE 1 3 MINUTY Twoja kuzynka z Kalifornii wła śnie rozpoczyna studia w Polsce.. - Co zamierzasz robić kiedy skończysz szkołę?. Powiedz mu, że wolisz jechać autobusem.. Matura ustna z języka angielskiego: odgrywanie ról Pierwszym zadaniem jakiego możemy się spodziewać na maturze ustnej z języka angielskiego jest odgrywanie ról..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt