Przyjrzyj się obrazowi i wykonaj zadanie

Pobierz

Przyjrzyj się obrazowi Wiktora Wasniecowa pod tytułem Rycerz na rozstajach.. 4. Podaj technikę malarską, w której dzieło zostało wykonane.. Przyjrzyj się obrazowi i odpowiedz na pytania: 1.jak wygląda postać widoczna na pierwszym planie 2.dlaczego tancerka trzyma w ręku bukiet 3.w jaki sposób malarz przedstawił osoby znajdujące się na drugim planieplis szybko.. _____ Zadanie 3.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Co i dzięki jakim zabiegom artystycznym zostało uwypuklone?. Zadanie domowe: Napisz, co śni się mężczyźnie z obrazu na stronie 199.Przyjrzyj się ilustracji i wykonaj następujące zadania.. gdzie i w którym roku dosado do uroczystości przedstawionej ma ilustracjiPrzyjrzyj się obrazowi Caspara Davida Friedricha,Wschód księżyca nad morzem,a następnie wykonaj zadania.. Zadanie domowe- str. 289 zad.. Napisz, jakie wydarzenie historyczne przedstawił Jan Matejko na swoim obrazie.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Zadanie 4/82 ćw.. Polityka Francji była wówczas wciąż polityką kolonialną, ekspansyjną - zwłaszcza w Afryce.. Odpowiedz przez Guest.. Następnie wykonaj Przyjrzyj się obrazowi Tadeusza Makowskiego.. 3. piątek -temat lekcji - Marzenia o Złotym Talonie.. Napisz opowiadanie zawierające dialog między nimi na temat nieobecnego syna marnotrawnego, a także opis wyglądu postaci, stołu (potraw) i całego pomieszczenia..

Przyjrzyj się obrazowi zamieszczonemu na s. 143.

R3A9Q0pavVFb9 1. zadanie interaktywne.. zadanie .Przyjrzyj się zamieszczonej fotografii następnie wykonaj polecenia.. jest ono dostępne dla użytkowników posiadających konto "premium".. Zeszyt ćwiczeń część 1 1.. Narysuj w zeszycie ilustrację do swojej ulubionej baśni.. @gość rozwiązanie zadania o które pytasz zad.. Odpowiedź na zadanie z Wczoraj i dziś 41 Zadanie 2 Zadanie 3 Zadanie 4 Zadanie 5 Zadanie 6 Zadanie.. Utwory młodych Brytyjczyków stały się wzorem dla wielu zespołów rockowych, doskonale oddawały zachodzące na Zachodzie zmiany obyczajowe.. Za pomocą jakiej muzyki można by oddać jego nastrój?. Zadanie domowe- OpiszPrzyjrzyj się zamieszczonej osi czasu.. w 1792 r. B. elekcja Stanisława Augusta.. 1.Przyjrzyj się ilustracji, a następnie wykonaj polecenia.. Zadanie 1.. Jak można rozumieć ten malarski zabieg?. Odpowiedz pisemnie w zeszycie na polecenia ćwiczeń 1,3,5 na stronie 199.. Odpowiedź Guest.. A) Wyjaśnij jaki zwyczaj przypisywany tradycji Spartanom przedstawia obraz b) Wymień czynniki które sprawiły że Spartanie byli uważani za najlepszych żołnierzy hellady.. Rozwiązanie: Zaloguj .Przyjrzyj się obrazowi Jana Matejki..

Przyjrzyj się ilustracjom A i B i wykonaj polecenia.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Przyjrzyj się obrazowi Tadeusza Makowskiego.. Historia i społeczeństwoPrzyjrzyj się obrazowi i napisz?. Sprzedawane na masową skalę albumy muzyczne The Beatles były uznawane za arcydzieła muzyki rockowej.. Question from @Nati000222 - Szkoła podstawowa - Polski5.. Jak interpretujesz wzrok Hioba zwrócony ku górze?. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przyjrzyj się obrazowi Tadeusza Makowskiego.. Język polski nauka o języku cz1 Przyjrzyj się obrazowi oraz jego powiększonym fragmentom i uzupełnij opis.Przyjrzyj si mapie i wykonaj zadania od 1. do 3.. 2013-09-05 20:11:17; Przeczytaj tekst, a następnie wykonaj polecenia.. .Przyjrzyj się fotografii.Nastepnie odpowiedz na pytania 2018-04-26 18:50:45; przyjrzyj sie obrazowi Śniadanie wioslarzy i odpowiec na pytania 2011-03-03 14:03:54; Przyjrzyj się zwierzętom przedstawionym na zdjęciach i odpowiedz na pytania, wpisując nazwę zwierzęcia w odpowiednie miejsce.. Zwróć uwagę na to, co otacza tego bohatera.. Question from @Martynailo1 - Szkoła podstawowa - HistoriaWyobraź sobie, że masz okazję być uczestnikiem kolacji, którą jedzą ojciec i ten z synów, który nie opuścił domu..

Jako notatkę w zeszycie wykonaj zad.

Jak ukazane jest jego ciało?. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Odpowiedz przez Guest A na obrazie jest przedstawiony, na obrazie znajduje się, zostało przedstawione na obrazie.Przyjrzyj się uważnie obrazowi Petera Paula Rubensa Sąd Parysa, a.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Przeczytaj tekst ze str. 290- 293. a) Tło obrazurzeczowniki: widok, góry, plaża, niebo, szczyty;przymiotniki: zamglony, słabo widoczny Odpowiedź na zadanie z Między nami 5 .. Obraz jest obok tekstu "Itaka" (rady do drogi do własnej itaki)Konstandinosa .Przyjrzyj się obrazowi i wykonaj polecenia.. 6 ze str. 39 znajduje się już na odrabiamy.pl.. Jaki jest nastrój obrazu?. Przyjrzyj .Przyjrzyj się ilustracjom przedstawiającym wydarzenia z opowiadania,a następnie wykonaj pozostałe polecenia 2012-02-10 21:00:20; Przeczytaj tekst, a następnie wykonaj polecenia.. Wychowanie w Sparcie według tradycji trwało całe życie.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. 5.Przyjrzyj się ilustracjom przedstawiającym wydarzenia z opowiadania,a następnie wykonaj pozostałe polecenia 2012-02-10 21:00:20; Przyjrzyj się ilustracji.. Swoim protektoratem objęła Maroko w 1911 roku, po konflikcie marokańskim z Niemcami.Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. 2018-02-22 15:45:0410 Zadanie 11 Zadanie 12 Zadanie 8 Zadanie 9 Zadanie..

Następnie wykonaj polecenia.

Teby to miasto poło one na obszarze Mezopotamii / Egiptu.Przyjrzyj się obrazowi i wykonaj polecenia.. Napisz, gdzie uchodz podane rzeki.. a) Podkreśl określenia, .. 2015-04-08 15:11:24; Przyjrzyj się zaprezentowanemu obrazowi i w zeszycie wykonaj podane polecenia: 2011-02-10 19:58:38; Zadanie z historii: Przyjrzyj się XIX-wiecznej karykaturze i wykonaj polecenia: 2009-10-02 22:17:53; Przyjrzyj się zamieszczonej fotografii i .Przyjrzyj się obrazowi francuskiego malarza z XVIIw.. 2013-04-02 10:02:57Przyjrzyj się obrazowi zamieszczonemu i powiedz w jaki sposób malarz zinterpretował postać cyklopa.. Zastanów się i powiedz, co wyraża mowa ciała obu przedstawionych na nim postaci.Zadanie.. Eufrat to rzeka płyn ca przez Mezopotami / Egipt.. a) Napisz, jak się nazywała i czego symbolem była przedstawiona na nich czapka.. Zadanie 2. Podaj nazw miasta poło onego u uj cia rzeki Eufrat.. 3. Podaj tematykę dzieła.. Dzięki temu mogli przygotować się do .Przyjrzyj się obrazowi na stronie 199 w podręczniku.. 4/str.47, 4 klasa, wczoraj i dziś.. B).Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Wykonaj jako notatkę w zeszycie zad.. Następnie wykonaj polecenia.. A) Wyjaśnij jaki zwyczaj przypisywany tradycji Spartanom przedstawia obraz b) Wymień czynniki które sprawiły że Spartanie byli uważani za najlepszych żołnierzy hellady.. Rozwiązania zadań .Przyjrzyj się zamieszczonej osi czasu.. 2. Podaj datę powstania tego dzieła.. a) W wyznaczonych miejscach nad osią czasu zapisano nazwy właściwych epok historycznych.. Rozwiązanie: Zaloguj się lub stwórz nowe konto aby zobaczyć zadanie!. Następnie wykonaj polecenia.Praca z ilustracja a) Napisz, jakie wydarzenie ukazano na obrazie el b) Podaj.. Co zwraca uwagę w sylwetce i pozie Hioba?. "Pokutująca Maria Magdalena", a następnie na podstawie dostępnych źródeł odpowiedz na pytanie i wykonaj polecenia.. b) Zastanów się i napisz, dlaczego ta czapka została wykorzystana przez przywódców rewolucji francuskiej (il.. Następnie wykonaj polecenia.. a) Przedstawiona uroczystość odbyła Odpowiedź na zadanie z Wczoraj i dziś 6 a) W miejscach pod fotografiami podano nazwy przyrządów do mierzenia czasu.. Pytanie jest z książki do technikum, polski, klasa 1 str 96 zad 12. Przyjrzyj się osi czasu.. Kto jest autorem tego dzieła?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt