Test z lektury przygody tomka sawyera quizizz

Pobierz

/ 6 lat temu (16 października) Nie możesz dodać komentarza.pt.. ZAPISZ SIĘ!. Gdzie Tomek po raz pierwszy .Przygody Tomka Sawyera.. Sprawdzian znajomości lektury "Przygody Tomka Sawyera" autorstwa Marka Twaina.. Jak nazywał się brat przyrodni Tomka Sawyera?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. pytanie 1 z 15. miodonska_eryka_85835.. Zawiera 14 pytań.. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Sprawdź się z innych lektury - quizy znajdziesz tu.Test przygody tomka Saweyr.. Istnieją trzy kontynuacje historii Tomka: Przygody Hucka Finna (1884), Tomek Sawyer za granicą (1894), Tomek Sawyer detektywem (1896).. Wypełnij #test wiedzy z #Charlie w Fabryce Czekolady.. a) Huck b) Sid c) Amy 4) Dlaczego Tomek i jego przyjaciel udali się na wyspę?. Zbiór pytań powiązanych z hasłem #lektury.. #marktwain #przygodytomkasawyera #lektury #lekturyszkolne.. :D Odpowiecie?,, Przygody Tomka Sawyera ,, Marka Twaina 1.Dlaczego ciocia Polcia zorientowała się , że Tomek był na wagarach ?. Osadź .. (ze względu na kilka tłumaczeń są 2 poprawne odpowiedzi)Przygody Tomka Sawyera - Test..

z lektury przygody tomka Sawyera !!!

Część 1. .. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. a) W Mediolanie b) W amerykańskim St. Petersburgu c) W Krakowie 3) Kto donosił ciotce Polly na Tomka?. Czy jesteś gotów na sprawdzian wiedzy z książki?. Rozwiąż test!Czerwone krzesło" - test 1 "Magiczne drzewo.. a) Marek Twain b) Lucy Maud Montgomery c) Ferenc Molnar 2) Gdzie toczy się akcja?. Test wiedzy na temat powieści "Przygody Tomka Sawyera".. Edytuj elementy.. Więcej.. #testwiedzy #radomsko #muzeumradomsko #NaZielono #Pomagamy #TestWiedzy #pomagamy #ryzykfizyk #egmont #graplanszowa #hazard #gttv #gametroll #boardgame #empikcom # .Przetestuj swoja wiedze.analiza , jego tematy (sprawdzian z lektury przygody tomka sawyera, testy z lektury przygody tomka sawyera) i glownych konkurentow (test.4free.pl, publikacje.edu.pl, wiedza24h.pl)Streszczenie lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera" .Testy, quizy i fiszki z działu lektury.. Czerwone krzesło" - test 3 "Tajemniczy ogród" - test 1 "Tajemniczy ogród" - test 2 "Tajemniczy ogród" - test 3 "Przygody Tomka Sawyera" - test 1 "Przygody Tomka Sawyera" - test 2 "Czarne stopy" - test 1 "Czarne .W przypadku książki Przygody Tomka Sawyera test wiedzy na temat lektury jest jednym z narzędzi dostępnych uczniom, by zapanować nad znajomością materiału literackiego i poradzić sobie z mnogością wątków i postaci.Mark Twain wydał Przygody Tomka Sawyera w 1876 roku..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

0%Sprawdzian z lektury "Przygody Tomka Sawyera" Sprawdzian ten jest bardzo prosty.. Przygody Tomka Sawyera - test znajomości lektury.. Przygody Tomka Sawyera - Przetestuj swoją wiedzę - Quizy.. 1) Kto jest autorem książki?. Po zapoznaniu się z takim quizem nawet pomysły najbardziej wymagającego nauczyciela nie będą już straszne!Gromadzimy, selekcjonujemy i polecamy najlepsze quizy w Internecie.. Jak dobrze pamiętasz treść "Przygód Tomka Sawyera"?. Przygody Tomka Sawyera test z lektury DRAFT.. Przygody Tomka Sawyera test z lektury.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte .Sprawdzian z Tomka Sawyera dla was !. "Przygody Tomka Sawyera" - Najlepszy Najlepszy test sprawdzajacy wiadomosci z lektury.. Wymagane logowanie .Sprawdzian znajomości lektury Przygody Tomka Sawyera autorstwa Marka Twaina.. TEST NR 1 Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" 1.Autorem książki jest: A.Henryk Sienkiewicz B.Mark Twain C.Stefan Żeromski D.Maria Konopnicka 2.Głównym bohaterem powieści jest: A. Tomek Sawyer B. Joe Harper C. Becky Thatcher D.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online..

0 plays ...Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera".

Quizy psychologiczne; .. Quizy wiedzy ogólnej; Dział - test z lektury Przygody Tomka Sawyera.. Jak miała na imię postać na obrazku ?. Wiedza o lekturze.. Jak miała na imię ciotka Tomka?. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.Sprawdzian ze znajomości treści lektury "Przygody Tomka Sawyera" Imię i nazwisko: …………………………………….. Eryk; Sid; Joe; Sprawdź się w poniższych tematach: Wierszyki domowe - czy znasz je wszystkie?Przygody Tomka Sawyera - quiz.. Quizy o lekturach Jak dobrze pamiętasz lekturę "Przygody Tomka.. Quizowy Maniak.. ksztalcenia literackiego zawsze przed rozpoczeciem cyklu zajec poswieconych danej lekturze przeprowadzam test sprawdzajacy stopien samodzielnego.Test z lektury przygody tomka sawyera quizizz.. Ciotka Polly 3.Sid to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolegą Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.Test z lektury Przygody Tomka Sawyera pomoże im usystematyzować informacje i przygotować się do klasówki sprawdzającej wiadomości o lekturze.. Czerwone krzesło" - test 2 "Magiczne drzewo.. Related Videos 0:31 Sprawdź, czy wiesz co to jest #Umpa Lumpa.. U góry znajdziesz quiz Przygody Tomka Sawyera.. Jak dobrze pamiętasz perypetie tego łobuziaka?. Sprawdź swoją wiedzę.Mark Twain, "Przygody Tomka Sawyera" - pytania, których możesz się spodziewać, w żadnym razie nie będą proste!.

Przygody Tomka Sawyera test z lektury.

Przygody Tomka Sawyera test z lektury.. W Polsce powieść ukazała się w 1901 roku.. Polub.. Ucz się i sprawdź swoją wiedzę z Memorizer.pl .. - zadania.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Jedna prawidłowa odpowiedź to 5 punktów.Quizy "Przygody Tomka Sawyera" Quiz wiedzy z lektury "Przygody Tomka Sawyera".. a - Sid zwrócił uwagę na czarną nitkę b - miał zmoczone ubranie c - ciocia rozmawiała z nauczycielem 2.W jaki sposób spryciarz uniknął malowania parkanu ?. Udostępnij Udostępnij wg Majkag.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.Praca dom.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Test z lektury ,,Przygody Tomka Sawyera".. W celu podniesienia efektywnosci pracy w zakresie.. miodonska_eryka_85835.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Znajomość lektury ,, Przygody Tomka Sawyera "..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt