Wycieczka do rzymu samolotem z katowic

Pobierz

Zwiedzanie: Muzea Watykańskie i Kaplica Sykstyńska, bazylika św. Piotra - indywidualna modlitwa przy grobie Ojca św. Jana Pawła II, Groby .Wycieczki do Rzymu - wypoczynek w hotelu Wycieczka do Włoch - Rzym.. Można w piątek normalnie być w pracy, a wieczorem jeść w rzymskiej knajpce wspaniałą kolację.. O aktualną cenę zapytaj naszego konsultanta (tel.. Długość pobytu:Odlotowy Rzym 5 dni z Katowic 2021, Wycieczki Objazdowe do Rzymu samolotem z Katowic, Rzym samolotem z Katowic, Zwiedzanie Rzymu, Włochy, Wycieczki Objazdowe, Weekendy, Wycieczki Objazdowe, Weekend Czerwcowy, Weekend Czerwcowy, Tanie Obozy Młodzieżowe 2022 i Kolonie Letnie, Wycieczki i Wczasy Bułgaria, Hiszpania, Włochy.. - Pielgrzymka do Medjugorie 4 dni z Poznania i Modlina.. SZCZEGÓŁY [object Object]Zwiedzanie Rzymu to niezapomniana przygoda - ponoć jedno życie człowieka nie wystarczy, by poznać włoską stolicę w całości.. 2 dzień Śniadanie.. Sylwester w Rzymie - 4 dni (samolotem z Katowic) kod oferty: 86527 - 206 - 604.Wycieczki do Włoch - wypoczynek w hotelu Włochy - Rzym i Toskania.. Zimowa Magia Rzymu - 4 dni (samolotem z Katowic) kod oferty: 67930 - 206 - 2041.Włochy - Rzym i Toskania [object Object] Objazd + wypoczynek • Włochy: Lacjum - Toskania - Kampania - Kalabria Przedłuż wakacje o pobyt w hotelu [object Object] 09.07.2022 (8 dni) inne terminy [object Object] Katowice [object Object] [object Object] Śniadania [object Object] 2 689 zł 2 489 [object Object] zł/os..

... City Break - Magia Rzymu - 4 dni (samolotem z Katowic) kod oferty: 54014 - 206 - 520.

Jun 16, 2022Loty bezpośrednie z: Katowice do: Rzym Loty non stop obecnie odbywają się od Czerwiec do Październik.. Przejazd do Watykanu.. ŚREDNI CZAS PRZELOTU 2 godz. NAJTAŃSZY LOT BEZPOŚREDNI W OBIE STRONY 85 zł ŚREDNIO LOTÓW NA TYDZIEŃ 2 LINIE LOTNICZE, KTÓRE LATAJĄ BEZPOŚREDNIO Zobacz więcej linii lotniczych Alternatywne trasy z: Katowice do: RzymOdlotowy Rzym 5 dni z Katowic 2021 Wycieczki Objazdowe do Rzymu samolotem z Katowic, Rzym samolotem z Katowic, Zwiedzanie Rzymu RZYM, WATYKAN, FAKULTET: NEAPOL, POMPEJE Program: 1 dzień: Zbiórka na lotnisku Katowice-Pyrzowice 2 godz. przed wylotem.. Zwiedzaj i odkrywaj Włochy z Index.. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji: pon-pt 10-18, sob 10-13 Koszt połączenia wg taryfy operatora Infolinia: 22 230 20 10. .. Przelot do Rzymu.RZYM - SAMOLOTEM Z KATOWIC - 4 DNI RZYM - WIECZNE MIASTO - WYCIECZKA LOTNICZA - WYLOT Z KATOWIC Wszystkie drogi, jak wiadomo, prowadzą do Rzymu.. i to właśnie w Rzymie, które jest także nazywane Wiecznym Miastem, i który jest głównym ośrodkiem chrześcijaństwa oraz siedzibą głowy Kościoła - papieża, przeżyjemy niezapomnianą przygodę.wycieczka do rzymu samolotem - wylot z katowic: Rzym - miasto siedmiu wzgórz, wieczne miasto, kolebka kultury, stolica papiestwa- każde określenie jest właściwe.. samolot.. » Na szlaku w Medjugorie..

Dzień 2-3:Wycieczki do Rzymu - wypoczynek w hotelu Sylwester w Rzymie - 4 dni (samolotem z Katowic).

Plątanina wąskich uliczek wokół Panteonu kryje niezliczone ilości atrakcji, elegancka Piazza Navona, zachęca aby bliżej poznać barok, a najświętsza świątynia Bazylika św.Wybierz się na wycieczkę objazdową Wycieczka Do Rzymu Samolotem Wylot Z Katowic Bb po Włoszech z biurem podróży Index.. Program: Dzień 1: Odprawa na lotnisku i przelot do Rzymu - stolicy Włoch.. stawek operatora.. koszt: opłata wg.. * Liczba miejsc w promocji jest ograniczona (stan na 05.06.2022).. Obiadokolacja.. Wylot z: Katowice / zmie .Rzym - 5 dni.. Qtravel.pl / Wycieczki / Włochy / Rzym / Wycieczka Do Rzymu Samolotem Wylot Z Katowic Bb.. - Pielgrzymka do Medjugorie 4 dni z Krakowa i Wrocławia .. Przelot i hotel.. Wąskie alejki, romantyczne zakątki, zachwycające fontanny, niezliczone kościoły, muzea, pałace i świątynie sprawiają, że mnóstwo osób chętnie powraca do tego miejsca.. koszt: opłata wg.. koszt: opłata wg.. stawek operatora.. Wycieczki Szkolne i Objazdowe oferuje Biuro Podróży Ecotravel z .Wycieczki do Rzymu - wypoczynek w hotelu Zimowa Magia Rzymu - 4 dni (samolotem z Katowic).. Za bezpośrednie loty z Katowic oraz zakwaterowanie na trzy noce ze śniadaniami zapłacicie tylko 280 PLN.. Wycieczki Szkolne i Objazdowe oferuje Biuro Podróży Ecotravel z .23/24.10 - 27.10.2022. stawek operatora.. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, czas wolny na korzystanie z lokalnych atrakcji w zależności od godzin przylotu..

kod oferty: 63047 - 212 - 154Wycieczki do Rzymu - wypoczynek w hotelu City Break - Magia Rzymu - 4 dni (samolotem z Katowic).

+48 42 630 80 00 lub +48 692 160 363) lub sprawdź na: Magia Rzymu (4-5 dni) Program ten realizowany jest również podczas wycieczki 8-dniowej.. koszt: opłata wg.. - Fatima - 13 maj 2022 - Rocznica Objawień Matki Bożej.. Kup bilety z Katowic do .Feb 3, 2021Odlotowy Rzym 5 dni z Katowic 2021, Wycieczki Objazdowe do Rzymu samolotem z Katowic, Rzym samolotem z Katowic, Zwiedzanie Rzymu, Włochy, Wycieczki Objazdowe, Weekendy, Wycieczki Objazdowe, Weekend Czerwcowy, Weekend Czerwcowy, Tanie Obozy Młodzieżowe 2021 i Kolonie Letnie, Wycieczki i Wczasy Bułgaria, Hiszpania, Włochy.. Spędźcie kilka jesiennych dni we włoskiej stolicy.. 1710 zł - 1910 zł.. stawek operatora.. 5 dni.. Przelot do Rzymu.. Odprawa.. Za około 1200 zł możemy wybrać się na trzydniową wycieczkę typu city break, a za czterodniową z polskim pilotem i programem zwiedzania ok 1500 zł.WYCIECZKA ODLOTOWY RZYM Hotel w Rzymie 3 noce, Wycieczki Objazdowe do Włoch, Wycieczka samolotowa do Rzymu, samolot z Katowic Hotel Włochy › Rzym Wycieczki Objazdowe , Weekendy › Wycieczki Objazdowe , Weekend Majowy , Weekendy Wyżywienie: śniadanie (BB) Ocena oferty: Kod oferty: 285904 Tweetnij Szczegóły oferty Zadaj pytanie Oceń ofertę (Ocen: 2)wakacje,wczasy,wycieczki objazdowe.. jak co roku tylko udane wyjazdy.. Wypoczynek 7460 wycieczek; Wypoczynek i zwiedzanie 2240 wycieczek; Wycieczki objazdowe .Zbiórka na lotnisku Katowice-Pyrzowice - 2 godz. przed wylotem..

Odkrywanie Wiecznego Miasta jest bowiem nieskończone - za każdym razem można ...7 days agoWyjazdy do Rzymu samolotem stały się powszechnie dostępne.

Przelot w obie strony i hotel ze śniadaniami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt