Test na język miłości idrlabs

Pobierz

Test IDR-HYBT nie jest powiązany z żadnym konkretnym badaczem z dziedziny psychologii osobowości .Wykonanie testu nie zabierze więcej niż 12 minut.. Mój wynik: 27,8% Spięty, 30,6% UnikającyFor couples, singles, teens, and children.. Zgadzam się Nie zgadzam się Często się zamyślasz, odcinając się od otaczającego Cię świata.. Znalazłam ciekawy psychotest, który pomoże Wam to sprawdzić: Test jest dostępny również w języku polskim, wystarczy kliknąć na odpowiednią flagę.. Test IDR-HYBT opiera się na pracy dr Susan Whitbourne i jej współpracowników, którzy zbadali strukturę niewykorzystywania pełni potencjału przez ludzi.. Powiąż swoje konto Spotify ze swoim .. Przeważnie u każdego z nas dominuje jeden z powyższych języków.IDRlabs i niniejszy test na trudny charakter IDRlabs są niezależne od powyższych badaczy, organizacji i stowarzyszonych z nimi instytucji.. Zmień źródło odtwarzania Otwórz na stronie YouTube; Zmień źródło odtwarzania Poprzednia Odtwórz Następna Przejdź do wideo YouTube.. Niniejszy test został stworzony przy udziale osób, które zawodowo zajmują się psychologią i badaniem różnic indywidualnych.Test na zdolność do miłości IDRlabs (IDR-CTLT) został opracowany przez IDRlabs.. Swoim wynikiem dzielą się z przyjaciółmi.. Stworzony przez profesjonalistów.. Jednak bezpłatne, internetowe testy i quizy, takie jak ten, są wyłącznie "rzutem oka" i nie mogą zapewnić dokładnej oceny cech Twojej osobowości.Test na ograniczanie się IDRlabs (IDR-HYBT) został opracowany przez IDRlabs..

Oto 5 języków miłości według Gary'ego Chapmana: 1.

Test IDR-CTLT opiera się na pracy dr.. Niniejszy test na trudny charakter opiera się na słynnym i cenionym badaniu cech osób o trudnym charakterze.. Aby zapewnić maksymalną dokładność i ważność wyników, przeprowadza się analizę statystyczną testu.. Kontakt fizycznyTest, który zainteresuje wiele osób na tym forum Ale nie wolno odpowiadać za innych eh Wielki test nieprzydatności Według testu IDRlabs, jeśli masz .Jaki macie "styl" przywiązywania się do innych ludzi?. Tutaj lista jakby ktoś był ciekawy: Nie bierzcie wyników dosłownie, jednakże jakby coś was zaniepokoiło to skonsultujcie to ze specjalistą.Quiz preferencji politycznych IDRLabs to bardzo modna strona, która w ciągu ostatnich tygodni jest chętnie odwiedzana przez użytkowników Facebooka.. Kontrola statystyczna.. Mimo to pamiętaj, że testy to tylko wskaźniki - swego rodzaju wprowadzenie do systemu.Test z 5 języków miłości - sprawdź, jaki jest Twój język miłości 5 języków miłości Istnieje pięć języków okazywania miłości drugiej osobie: dotyk, drobne przysługi, przyjmowanie podarunków, spędzanie ze sobą wspólnego czasu oraz wyrażenia afirmatywne.. Start the Quiz.Test jest oparty o skalę PCL-R (skala psychopatii Roberta Hare'a) która zawiera cechy emocjonalne, interpersonalne i społeczne..

Niniejszy test na style miłości jest dostarczany za darmo.

Ładowanie odtwarzacza.. Scrobblujesz ze Spotify?. Nasz test jest jednym z niewielu darmowych testów poddawanych kontroli statystycznej i walidacji.. Ładowanie odtwarzacza.. Scrobblujesz ze Spotify?. Odpowiadaj szczerze (nawet jeśli nie podoba Ci się odpowiedź).. Zmień źródło odtwarzania Otwórz na stronie YouTube; Zmień źródło odtwarzania Poprzednia Odtwórz Następna Przejdź do wideo YouTube.. Zgadzam się Nie zgadzam sięKażdy człowiek zazwyczaj stosuje dwa języki miłości, w których czuje się najlepiej, wyrażając siebie i czując się kochanym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt