Opis stanowiska pracy kierowca magazynier

Pobierz

Kto zatrudnia?69 dostępne oferty: Kierowca Magazynier.. Odpowiedzialna jest również za prawidłową realizację zamówień oraz wydanie zamówionego przez klienta towaru i przygotowanie go do wysyłki.O zawodzie magazyniera Magazynier to osoba zatrudniona w celu prowadzenia magazynu, która wykonuje lub nadzoruje czynności związane działalnością takiego miejsca â przyjmuje, przechowuje i wydaje produkty, materiały i surowce.. Prace porządkowe.. bruttoPraca magazynier - w serwisie Pracuj.pl↑ Tutaj znajdziesz atrakcyjne oferty pracy w Twoim mieście↑ Nie wahaj się i zaaplikuj na najbardziej interesującą ofertę↑ .. Samochody dostawcze do 3,5t Ze względu na specyfikę pracy mile widziany niepalący, niekarany mężczyzna.. Wspomaganie działu sprzedaży.. Firma Protos zatrudni na stanowisku magazyniera osobę młodą i sprawną,do której będą należały takie obowiązki min.. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak; Zawód: Sprzedawca*Firma SEVEN SP.Z.O.O SP.KOMANDYTOWA zatrudni pracownika na stanowisko: KIEROWCA- MAGAZYNIER.. Utrzymywanie porządku na magazynie.. WymaganiaMagazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane działalnością obiektu magazynowego - handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania towar według poleceń przełożonych, a także dba o czystość .Magazynier..

Opis stanowiska.

Podczas inwentaryzacji może obsługiwać podesty ruchome.. Dostawca dostarcza do firm, sklepów lub domu klienta produkty.MAGAZYNIER / KIEROWCA .. Efektywne wprowadzanie nowych produktów.. Budowanie długotrwałych relacji z klientem.. Prosimy o wysyłanie CV wraz ze zdjęciem.. B Doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych do 3,5 T .Oferty pracy magazynier opis stanowiska pracy.. Pracownik wykorzystuje sprzęt pomocniczy podczas ręcznych prac transportowych.. METALURGIA S.A. poszukuje pracowników na stanowisko MAGAZYNIER / KIEROWCA Miejsce pracy: Radomsko Opis stanowiska: Praca na Magazynie Wyrobów Gotowych Praca w systemie 3-zmianowym Konfekcjonowanie zamówień Klientów z dbałością o estetykę towaru .. Do zadań magazyniera należy, m.in.: przyjmowanie towaru - sprawdzenie, czy rodzaj, ilość i jakość są zgodne z dowodem nadania otrzymanym od dostawcy (ważenie, liczenie, mierzenie przedmiotów, sprawdzenie zgodności etykiet z dowodem nadania) przechowywanie towaru - decydowanie o rozmieszczeniu w .Osoba zatrudniona jako magazynier odpowiada za porządek na swoim dziale w magazynie, za prawidłowe ułożenie i zabezpieczenie towaru, jego rozłożenie po dostawie..

4.Magazynier - kierowca.

Karta stanowiskowa dla Magazyniera , która powinna znajdować się w każdej firmie posiadającej magazyny (hurtownie,firmy transportowe,etc.). Informacje ogólne.. Opis stanowiska: .. • Pracę w życzliwej atmosferze i zgranym zespole • Wsparcie całego zespołu w procesie wdrażania w realizacje obowiązków i system pracy • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia sobie nowe wyzwaniaMagazynier obsługuje wózki jezdniowe w celu transportu materiałów.. Opis stanowiska:, , , jazda na wózkach widłowych,, załadunki i rozładunki towaru,, przyjmowanie i wydawanie towaru,, dbanie o porządek w magazynie,, praca w systemie .Opis stanowiska pracy.. Opis stanowiska.. Najczęściej pracuje 8 godzin, przy czym jego praca może się odbywać w systemie zmianowym, a także w weekendy - zależnie od miejsca zatrudnienia i rodzaju magazynowanych towarów.. oraz zatrudniają Magazynierów , którzy odpowiadają m.in. za: - prawidłowe funkcjonowanie magazynu - zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania towarówKompletna .Magazynier, Kierowca, Pracownik produkcji od zaraz …w stanie odnależć się na każdym stanowisku ., do zadań będzie należało: obsługa pojazdów, praca kierowcy, proste prace … 2 800 - 4 000 zł / mies.. MAGAZYNIER.. Znajomość topografii woj. śląskiego.. PRACA OD ZARAZ.. Relokacja towarów na magazynie wysokiego składowania zgodnie z systemem ERP/WMS.Kierowca / Magazynier ..

Miejsce pracy: Częstochowa.

Obowiązki: Sprzedaż artykułów budowlanych, obsługa klienta, aktywna sprzedaż, prowadzenie gospodarki magazynowej, przyjmowanie i wprowadzanie dostaw, doradztwo techniczne, praca z gotówką.. Ocena ryzyka zawodowego magazyniera zależy zatem od wielu różnych czynników.kierowca ciężarówki: Definicja i/lub opis zawodu: Kierowca samochodu ciężarowego prowadzi ciężarówkę ustaloną trasą w celu świadczenia usług: dostarczenie i/lub sprzedaż produktów, pobieranie pieniędzy od klientów.. Rozworzenie zamówień wg.trasy do klientów; Pomoc na magazynie w dni kiedy nie ma trasy.. Rejon: województwo mazowieckie (97% dostaw), łódzkie i lubelskie Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za dostawę towaru do klienta, jego weryfikację pod kątem zgodności wydawanego towaru z dokumentami, przygotowywanie paczek oraz wsparcie koordynatora działu logistyki w pracach magazynowych.Magazynier - Kierowca Wózka Widłowego Zakres obowiązków: rozładunek i załadunek przesyłek weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na…Zakres Obowiązków Magazynier.. Opis stanowiska: Dostarczanie towaru do klientów Prowadzenie samochodów dostawczych do 3,5 T Dbałość o stan towaru na magazynie Rozładunek i załadunek towarów Dbałość o porządek w magazynie Wymagania: Prawo jazdy kat..

Wybrane oferty pracy z serwisu NEXT-JOBS.

Opis stanowiska Praca polega na szykowaniu i realizowaniu dostaw towarów na terenie Łodzi i okolic.. jak: -przyjmowanie i kontrola towaru; -zgłaszanie braków,uszkodzeń lub nadwyżek w dostawach; -układanie towaru na regałach; -wydawanie towaru;Opis stanowiska : realizowanie podstawowych prac przeładunkowych (rozładunek i załadunek towarów); przyjmowanie i wydawanie towarów; przemieszczanie i rozkładanie towarów; dbałość …Oferty pracy w Polsce w sektorze "niebieskich kołnierzyków".. Przyjmowanie dostaw.. Przy użyciu komputera sporządza dokumentację i prowadzi rejestry.. Do jego zadań należy kontrola jakości i ilości towaru przyjmowanego i wydawanego, rozmieszczanie towarów w magazynie, dokonywanie na bieżąco inwentaryzacji towaru.Praca- Kierowca/ Magazynier.. Magazynier pracuje w magazynie przemysłowym lub handlowym.. Wymagania: 1.. Miejsce pracy: wielkopolskie / Tarnowo Podgórne .. B z min 2-letnim doświadczeniem.. Magazynier może pracować w magazynie handlowym bądź przemysłowym.. Wymagania.Opis stanowiska podany przez pracodawcę: Numer oferty: StPr/21/1971.. Rozwożenie towaru samochodem służbowym.. Wymagania ~ Prawo jazdy kat.Firma "Tombig" poszukuje kandydata na stanowisko:MAGAZYNIERMiejsce wykonywania pracy: Hurtownia Aluminium w Brzeźnie.Opis stanowiska:- przygotowanie towaru do przewozu/dostawy,- rozładunek towaru,- obsługi Klienta,- dbałość o prawidłowy obieg dokumentów- obsługa wózka widłowegoWymagania:- posiadanie aktualnego uprawnienia na wózki widłowe- umiejętność pracy w zespole- bardzo dobra organizacja pracyOferujemy:-umowę o pracę,-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,CV .Opis stanowiska: 1.. Wydawanie towaru.. Magazynier to zawód bardzo niejednorodny, a wynikające z niego zagrożenia w dużym stopniu zależą od magazynowanego towaru oraz warunków jego przechowywania.. Do jego głównych zadań zalicza się kontrola jakości i ilości towaru przyjmowanego oraz wydawanego, rozmieszczanie go w magazynie oraz inwentaryzowanie.Zazwyczaj magazynier pracuje samodzielnie, miewa jednak bezpośredni kontakt z klientem.. Współpracuje z dostawcami oraz klientami.Praca w magazynie odzieży może znacząco różnić się od pracy w magazynie żywności..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt