Sprawdź czy uważnie przeczytałeś lekturę szatan

Pobierz

Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza?. PATKA71928 5 lat temu.. Witajcie/Hello,mireq33 / SPOSÓB NA ALCYBIADESA / Czy uważnie przeczytałem lekturę pt Sposob.doc Download: Czy uważnie przeczytałem lekturę pt Sposob.doc.. Kto uwolnił Adama z piwnicy?. j. angielski .. Zawiera nieodpowiednie treści?. Sprawdź, czy dokładnie przeczytałeś lekturę "W 80 dni dookoła świata"!4.Wymień niezwykłe przedmioty pojawiające się w utworze.. Zespół kierowniczy; Wychowawcy klas; Nauczyciele; Pracownicy administracji; Inspektor danych osobowychDzieci piszą bajki - List do Pani Wiosny Kochana Pani Wiosno!. Zadanie: 1.. Zaloguj się podając swoje IMIĘ I NAZWISKO.. Pobierz.. Jakie słowa ukrył Adam w swoim tajemniczym liście do mieszkańców Bejgoły?. Dzień dobry, Pani Wiosno.. 1.Napisz, jakie refleksje mogą nasunąć się uważnemu odbiorcy, kiedy czyta o kolejnych perypetiach ( przygodach) głównej bohaterki.. Mimo iż jest to 81 lat temu, nadal cieszy się powodzeniem.. Wyszukaj istotne pytanie, które stawia sobieWitam.. 1.test z lektury "chłopcy z placu broni" ferenca molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.test z lektury "chłopcy z placu broni" ferenca molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.1) nemeczek widział jak 2) nowym przewodniczącym chłopców z placu broni został 3) co gereb obiecał słowakowi za …1..

Sprawdź, czy uważnie przeczytałeś lekturę.

Wykonaj quiz, który znajdziesz na: .Zobacz, czy uważnie przeczytałeś lekturę?. Wyjaśnij na czym polega ich magiczne działanie.. 0.0 / 5 (0 głosów) + Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego komentarza.. Piszę ten list do Pani z prośbą.Pan Tumnus - Łucja dała mu chusteczkę do nosa w prezencie, Grzmotołup - Tak miał na imię olbrzym, Anglia - W tym kraju żyli bohaterowie, Biała Czarownica - Podawała się za królową Narnii, Kamienne posągi - Czarownica zamieniała w nie stworzenia, Macready - Pani ., Piotr - Był najstarszym z rodzeństwa, Edmund - Zdradził wszystkich, Święty Mikołaj - Dał wszystkim prezenty .myślisz, dlaczego ludzie popełniają zło?. Została napisana w 1937 roku.. Zaznacz kratki przy właściwych dokończeniach … 1.. Pytania powinny nawiązywać do treści tej lektury.. Jesteś geniuszem!. (podręcznik, s. 29).Sprawdź, w których zadaniach popełniłeś/aś błedy w pracy klasowej i rozwiąż je w zeszycie.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdź się!. 3: j. polski: Jak rozpoznać typy zdań złożonych.. Ułóż krzyżówkę z hasłem głównym SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY.. 1_gady(2).docxSpotkanie o 9.00.. Przeczytaj fragment utworu Harry Potter i Zakon Feniksa znajdujący się w podręczniku na stronach 26-29..

Sprawdź, czy uważnie przeczytałeś tekst.

Wykonaj QUIZ- TEST: KOD 594614 Pamiętaj: tylko jedna próba.. Kto ukradł drzwi?. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. Lekcja w pliku.. Odpowiedź na zadanie z Słowa z uśmiechem 6.. Kliknij tutaj, aby przejść do strony głównej.. Quiz należy zrobić najpóźniej do środy 22 kwietniaJak dobrze znasz lekturę "Szatan z siódmej klasy"?. UWAGA!. Skomentuj.. współrzędnie?. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Quiz w Poczekalni.. Dzisiaj spotkanie z lekturą Tajemniczy ogród : przypomnisz sobie najważniejsze wydarzenia z życia pisarki, sprawdzisz swoją znajomość treści lektury,Temat: Czy uważnie przeczytaliśmy lekturę "Szatan z siódmej klasy?". Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu Broni".. - mojelekcje1 "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego to powieść utrzymana w konwencji powieści kryminalnej.. .Edukacja polonistyczna 1.Sprawdź, czy uważnie przeczytałeś lekturę i znasz jej treść..

... Na pewno uważnie przeczytałeś książkę.

Sprawdź, czy uważnie przeczytałeś/łaś lekturę, rozwiąż quizz:Czy dobrze przeczytałeś/aś lekturę "Chłopcy z Placu Broni"?. Długi John Silver pełnił na statku funkcję kucharza.. Odpowiedz.. pytanie 1 z 20.. Dzięki.. Dzisiaj nie spotykamy się na Teams.. Udostępnij.. Mam na imię Monika.. Dodaj go jako pierwszy!Plik Czy uważnie przeczytałem lekturę pt Sposob.doc na koncie użytkownika patrykolijnyk • folder Testy z lektur • Data dodania: 12 mar 2011.. 20 marca - piątek Temat lekcji: Inspiracje.. Notatki proszę przesłać na maila lub Messengera do 05.06.2020r.. Oglądasz stare wydanie książki.. PATKA71928 • 5 lat temu • #lektury #test 0 303 61 Test z lektury "W 80 dni dookoła świata"!. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Lista pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni.. W tym celu: Wejdź na stronę internetową lub skorzystaj z aplikacji QUIZZIZ w telefonie.. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Przeczytaj uważnie treść zadania, rozwiąż jei napisz odpowiedź Wujek obiecał Adamowi i Krystianowi, że podczas każdej następnej wizyty u niego podw …c) sprawdź, ile informacji na temat utworu kryje jego tytuł (zapisz pełny tytuł utworu w zeszycie)..

Jak dobrze znasz lekturę "Szatan z siódmej klasy"?

4: wf ch / wf dz: Doskonalenie ataku szybkiego i .. 05.06 -piątek.. Odbiorcy doceniają humor pisarza, pełną napięcia akcję z nieoczekiwanymi zwrotami.Szatan z siódmej klasy - pytania sprawdzające poleca 75% 4639 głosów Treść Grafika Filmy Komentarze Pyatnia: 1.. Literatura i kultura 2019Codzienne informacje.. Prawdziwe zdania: Odpowiedź na zadanie z Bliżej słowa 1 .. Olgonek123 5 lat temu.. 6.ciag dalszy tego zadaniaSprawdź, czy uważnie przeczytałaś / przeczytałeś lekturę Szatan z siódmej klasy.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt