Zasady korzystania z basenów

Pobierz

Przygotowując się do pływania należy wziąć pod uwagę, że ostatni posiłek powinien być niemniej niż 40-50 minut do wyprawy na basen.. Każda osoba korzystająca z Basenu uzdrowiskowego Latoszyn Zdrój ma obowiązek zapoznać się z Regulaminem Basenu i przestrzegać jego zapisów.. Gdy dzielisz tor z jedną osobą, a na basenie jest dużo wolnego miejsca, możecie umówić się z osobą pływającą z Tobą, ze każdy będzie pływał po swojej stronie.. Na basenie obowiązuje przylegający do ciała strój kąpielowy przystosowany do wody basenowej.. Głębokość basenu wynosi 120 cm.. 6.Miej świadomość obecności innych osób, bądź uważny i orientuj się w sytuacji na torze.. Jeśli nie jesteś sam na torze, zawsze pływaj po jego prawej stronie.. Przed wejściem na basen użytkownicy zobowiązani są do zmiany obuwia na klapki basenowe.. z o.o. w Kościerzynie regulujący zasady korzystania z Wodnego Placu Zabaw: Regulamin Konkursu "Konkurs paragonowy AC" z dnia 1 maja 2018 r. Regulamin korzystania z brodzika dla dzieci2 days ago 6.Poniżej przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych reguł, które pozwolą uniknąć zagrożeń na basenie i kąpielisku: Zadbaj o schłodzenie ciała przed kąpielą.. W klapkach idzie się do szatni, pod prysznic i często aż pod sam basen, a dopiero tam się je zdejmuje.Apr 2, 2021Oct 16, 2020Podstawowe zasady na basenie ..

Przed pierwszą wizytą należy nauczyć się zasad korzystania z basenu, którymi należy kierować się cały czas.

W saunie suchej mogą przebywać maksymalnie 2 osoby.. Nie wchodź do wody z zupełnie pustym lub pełnym żołądkiem.Zasady korzystania z pływalni Osoby korzystające z pływalni zobowiązane są do: a) stosowania się do znaków nakazu, zakazu, ostrzegawczych, informacyjnych oraz sygnalizacji świetlnej, b) stosowania się do poleceń oraz sygnałów dźwiękowych ratowników pełniących dyżur i innych pracowników Basenu AGH,ZASADY KORZYSTANIA Z PŁYWALNI I BASENÓW LETNICHPODCZAS EPIDEMII W przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak choroby, jak uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, Klient nie będzie wpuszczony na teren Ośrodka Inflancka.TodayZasady korzystania z basenu.. Po pierwsze, na terenie pływalni chodzi się w klapkach.. Nie kąp się, gdy jesteś w złej kondycji zdrowotnej, albo źle się czujesz.. Obuwie zastępcze zakłada się ponownie po wyjściu z szatni 2.Przyjmuje się, że osoba korzystająca z basenu zapoznała się i akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu.. Również upewnij się, że masz wszystkie niezbędne .Jun 8, 2020May 10, 2022ZASADY BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z PŁYWALNI AWF W KRAKOWIE W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników oraz wypełniając obowiązki nałożone na zarządzających pływalniami przez służby sanitarne, jesteśmy zobowiązani wprowadzić szereg zasad bezpiecznego korzystania z pływalni, które prezentujemy poniżej: 1.Każdy użytkownik basenów zobowiązany jest przed wejściem na halę basenową do umycia całego ciała oraz do dezynfekcji stóp..

Na terenie kompleksu basenów obowiązuje wyłącznie strój kąpielowy oraz obuwie zastępcze basenowe (typu klapki).

Do sauny suchej należy wchodzić bez obuwia, osłaniając ciało ręcznikiem.. 3 c), niezależnie od ewentualnego skierowania sprawy również na drogę postępowania w sprawach o wykroczenia.. W strefie Basenu uzdrowiskowego Latoszyn Zdrój obowiązuje strefa ciszy.. Korzystający z pływalni zobowiązani są do przestrzegania Regulaminów obowiązujących na obiekcie GCKiS oraz poleceń wydawanych przez pracowników GCKiS.Jun 4, 2020regulaminu będą usuwane z terenu basenu i saun (Dz. U. Nr 57 z dn. 06.1997 r. § 15 pkt.. Przestrzeganie wskazanych poniżej zasad wpływa na wysoką jakość wody w naszym basenie, a tym samym na komfort i bezpieczeństwo korzystających z niego osób.. Basen uzdrowiskowy Latoszyn Zdrój zalecany jest dla osób .W basenie rekreacyjnym może przebywać jednocześnie maksymalnie 6 osób.. .ZASADY KORZYSTANIA Z KOMPLESKU BASENÓW 1.. Przed wejściem do szatni obowiązuje zmiana obuwia na zastępcze.. Weź prysznic..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt