Przysięga odcinek 342 turkweb

Pobierz

[Streszczenie + Zdjęcia]Przysięga (2019) e342 (2021) - Sprawdź informację o tym odcinku: obsada, twórcy, galeria i forum odcinka.Przysięga odcinek 342.. 69: Ayse i Cemil siedzą przy biurku.. Potrząsa nią, ale kobieta nie reaguje… Akcja przenosi się do rezydencji.. Levent, Cemil i Ayse szukają jej!. Dziewczyna w ostatniej .Przeczytaj streszczenie 666. odcinka Przysięgi!. Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Kemalowi i Narin puszczą nerwy [STRESZCZENIE ODCINKA] "Przysięga" 659.. [Streszczenie + Zdjęcia] Zranione ptaki odcinek 70: Meryem traci pracę przez Durmusa!. Policja zatrzymuje Tekina!. [Streszczenie + Zdjęcia] Zranione ptaki odcinek 67: Bandyci porywają Meryem!. Sekcje tej strony.. Naprawdę zuch z ciebie.Seriale tureckie - Blog o tureckich serialach telewizyjnych.. Sehriye uderza Hizira w głowę!. Levent odtrąca Melis!. [Streszczenie + Zdjęcia] Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 ;)Przysięga / Yemin.. [Streszczenie + Zdjęcia] Zranione ptaki odcinek 66: Levent znajduje zaginione dzieci!. Streszczenie.. Ciężko ranna Gulperi trafia do szpitala.. Tulay nadal knuje, jak pozbyć się Gulperi.. Czekają na umówioną wizytę kontrolną.. Levent chce odzyskać swoje udziały w firmie, ale Meltem nie zamierza mu ich oddać.. Streszczenie.. [Streszczenie + Zdjęcia]Przysięga odcinek 552: Feride oskarża Emira o zaatakowanie Umita!.

Przysięga odcinek 666.

[Streszczenie + Zdjęcia]Jak podaje teleman.pl streszczenie 667. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Narin boi się o męża i zaczyna go szukać.. Właściciel ofiarowuje im dwie filiżanki do kawy i składa życzenia.. [Streszczenie + Zdjęcia] 11 stycznia 2021Turkweb.pl 342: Sehriye i Masal są w sutenerze, którą na co dzień zajmuje Taci.Przysięga odcinek 344: Reyhan otrzymuje straszną wiadomość!. Dochodzi do szarpaniny .Sprawdź, co wydarzy się w 660. odcinku "Przysięgi".. Przy pomocy metalowego pręta zrywa ją i wchodzi do środka.. Wściekły mężczyzna wyrzuca rośliny, które żona nazbierała dla chorego syna sąsiadki.. Pomoc w zakresie dostępności.. Mężczyzna odzyskuje przytomność i trafia do aresztu.. Człowiek Meltem kradnie komputer, na który Mert właśnie ściągnął kompromitujący ją film.Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 661, 662, 663 po polsku.. Sehriye ma dość tego, że Kemal o wszystko obwinia Narin.. Mert sprawdza .Przysięga odcinek 470: Songul zleca Talazowi śledzenie Cavidan!. Levent odtrąca Melis!. Wymyśliłaś bardzo dobry plan.. Dziewczyna niespokojnie obraca długopis w palcach, a mężczyzna stuka palcami o blat .Przysięga - streszczenia odcinków Turcja 2022 Odcinek 675 Lekarz informuje Emira, że Gulperi powinna robić coś, co pomoże zapomnieć o przykrych przeżyciach.. Emir oddaje krew, by ratować dziewczynę..

14.06.2022Przysięga "Przysięga" odcinek 659.

Nowy serial turecki od 3 września 2019 roku na antenie TVP1!. W końcu traci przytomność.. Nagle widzą, jak przez korytarz przebiega wściekły jak osa Kemal.. Streszczenie.. Emir prosi Gulperi, by nie wycofywała złożonej skargi.. Reyhan cierpi i nie może uwierzyć, że musi podjąć decyzję o usunięciu ciąży.. Levent naraża dla niej swoje życie!. 11 stycznia 2021 Turkweb.pl 342: Sehriye i Masal są w sutenerze, którą na co dzień zajmuje Taci.. Policja zatrzymuje Tekina!. Gulperi upiera się, że wycofa skargę, ale Emir nie chce jej na to pozwolić.. Dziecko przy niej zaczyna jeść i spać.. Mężczyzna zamyka ją w szopce!. Postanawia sprawdzić, co się stało.. Przysięga 347, 348, 349, 350 - co się wydarzy w nowych odcinkach?. W końcu zabiera ją do aresztu, do Kasima.. Tulay i Ahmet chcą porwać Gulperi!. "Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer.. Chce, żeby dziewczyna zobaczyła .Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Przysięga (serial Turcja 2019).Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program.Zranione ptaki odcinek 68: Meryem próbuje uciec bandytom!.

Zranione ptaki odcinek 69: Levent i Meryem zostają uratowani!

Była narzeczona Emira chce porwać dziewczynę i wywieźć ją na Daleki Wschód!Narin opiekuje się Masal.. "To było bardzo odważne" - mówi, uśmiechając się.. Emir zabiera ją do kawiarni nad morzem.. Bardzo cię proszę, niebieskooka".. Odcinek 657: Levent strzela do Kemala i lekko go rani.. Jednym z nich jest Przysięga - emitowana w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.. - pyta, po czym pochyla się nad nieruchomym ciałem Cavidan.. Streszczenie Reyhan zaczyna mieć bóle brzucha, ale nie jedzie z tym do szpitala.. Dziewczynka potwierdza mrugnięciem.Przysięga odcinek 342: Reyhan ma coraz częstsze bóle!. [Streszczenie + Zdjęcia] 22 czerwca 2022.. [Streszczenie + Zdjęcia] 19 stycznia 2021 Turkweb.pl 348: Talaz puszcza Cemre, a jego twarz momentalnie przybiera inny wyraz.. Musi wybierać między życiem swoim a dziecka!. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP VOD.Przysięga odcinki po polskuSerial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałkuPrzysięga odcinek 673.. [Streszczenie + Zdjęcia] Zranione ptaki odcinek 66: Levent znajduje zaginione dzieci!. Dlatego musisz być cichutka jak myszka, dobrze?. "Ta wiedźma umarła?". - dziwi się dziewczyna.. Zranione ptaki odcinek 69: Levent i Meryem zostają uratowani!. 344: Emir i Reyhan są w szpitalu.. Talaz odkrywa prawdę..

Tulay spotyka Kasima przed domem Emira.Przysięga odcinek 668.

Mówi.Przysięga odcinki 347-350 zostaną wyemitowane w dniach 8-11 lutego w TVP1 o godzinie 16:05.. Yildiz wciąż donosi Meltem o wszystkim, co dzieje się w domu Kemala.. - "Zaprosiłam ją, ale musimy uważać, żeby nie wpaść.. Emir załatwia pracę Feride.Przysięga odcinek 102: Talaz mierzy do Leyli z broni!. Wie, że Cemre z jego telefonu kontaktowała się z Cavidan.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Nie jesteś na mnie zły?". Szybko lokalizuje zamknięte na kłódkę drzwi.. Adres e-mail lub numer telefonu: Hasło: .. Zobacz więcej postów strony Przysięga / Yemin na Facebooku.Przysięga odcinek 465: Powrót Kumru!. Levent rusza jej na ratunek!. Prawnik informuje Narin o aresztowaniu jej męża.. Levent rusza jej na ratunek!. Emir zaczyna się o nią martwić.. Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi 663, 664, 665 i kolejnych.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby .15 stycznia 2021 Turkweb.pl 346: Talaz przyjeżdża do fabryki.. Tulay okłamuje Emira, że Gulperi sprzedaje zioła.. Cemre ma plan, jak na dobre pozbyć się Reyhan.Zranione ptaki odcinek 68: Meryem próbuje uciec bandytom!. Ale wciąż nic nie mówi.. - "Świetnie zagrałaś z tą wiedźmą Cavidan".. Dziewczyna grozi nożem Masal i Narin.. "Posłuchaj, zaraz przyjdzie tu siostra Narin" - mówi gospodyni.. [Streszczenie + Zdjęcia] Zranione ptaki odcinek 67: Bandyci porywają Meryem!. Levent naraża dla niej swoje życie!. Cavidan wciąż nie może się wydostać z fabryki.. [Streszczenie + Zdjęcia] 13 stycznia 2021 Turkweb.pl.. Odcinek 674 Zeznanie Meltem pogrąża Kemala.Przysięga / Yemin.. Przejdź do.. Oya .Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością.. Oboje bardzo się denerwują..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt