Kortez zostań tekstowo

Pobierz

Dzieciom mów, że w święta odwiedzę je.. Dam Ci za to polne kwiaty, wyślę list, wezmę na spacer, sam dla Ciebie prezent zrobię,Tekst piosenki Być może jestem bardziej jej bez Ciebie, za to nie ma mnie, bo Ty to łóżko w którym śpię, spokojna noc i dobry dzień.. Z nim będzie trudno bo to zbój.. A moje wiersze spal, zrób co chcesz.. Ona jak noc kryje mój wstyd, bez słów wybacza.Tekst piosenki Nie jadałem dotąd takich dań, Które ty serwujesz mi Brałem byle co, byle mieć Kilodżule, by się bić Kilodżule, by się o coś lać Gest nikczemny, słowo klucz Teraz czekam aż ukroisz nać Dodasz cukru, narwiesz bzu Z imbirem, z imbirem, imbirem, imbirem Smakuje mi, choć nie przywykłem, nie przywykłemTekst piosenki: Hej Wy.. Odtwarzanie przez Spotify Odtwarzanie przez YouTubeUsłyszeliśmy bodaj niemal wszystkie utwory z jego płyt.. Zupełnie tak ja.. I kłam i kłam i kłam, że wciąż kochasz mnie, że chcesz.. Gdzie siebie znieść nie umiem sam.. Pięknie kołysało wykonanie "Od dawna już wiem".. Kasia Kowalska - Świat otępiały (Teksty piosenek) Teledysk do piosenki Świat otępiały JH9Cq_POB9o Nasyć mnie złudzeniami znów Powiedz, że jak nikt mnie kochasz.Przeczytaj o KORTEZ - Zostań w wykonaniu Kortez Oficjalny Kanał i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.Znajdź tekst utworu Kortez - Zostań i wyszukaj Kortez.. Ona będzie wszędzie tam..

Ja osobiście bardzo cieszyłem się, z ważnego tekstowo dla mnie, utworu "Co ... Bez ciebie za to nie ma mnie.

Uleciało, uleciało, nigdy więcej nie patrz tak, jakbym nie wiedział, że sam uleciałem, uleciałem, kolejny raz.. I masz.. Sam się dziwię ile można znieść.. Teskt oryginalny: zobacz tłumaczenie ›.. I zawsze gdzieś w ostatniej ławce.. Słuchaj online i odbieraj nowe propozycje, tylko w Last.fm.. Rejestracja / Logowanie; Regulamin; Kontakt; K, Kortez.. Baranovski - Arizona (Teksty piosenek) Teledysk do piosenki Arizona a_2Di8lmHnEBaranovski - Arizona Ostrzegała go rodzina Hej, ostrzegali go znajomi Nie, nie spokojna to dziewczyna Jest jak tornado z Arizony Mówili, "Nie jest .Kto śpiewa: Kortez - Zostań teksty piosenek Strona 5 z 5.. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.Zostań po polsku, piosenka Kortez: Zostań, jak nikt mnie znasz / Przecież dobrze wiesz / Boję się być sam / Zostań do rana raz / Może zwykły dzie.. Tekst piosenki: Zostań, jak nikt mnie znasz Przecież dobrze wiesz Boję się być sam Zostań do rana raz Może zwykły dzień Nic nie zmieni w nas Zostań, choć nie stać mnie Na to wszystko Co mi możesz dać Zostań, kiedyś przyjdzie czas Na pytania I to co teraz wciąż jeszcze przerasta nas Zostań, nie szukaj już Gdzieś daleko Tego co masz tuZostań Choć nie stać mnie Na to wszystko Co mi możesz dać Zostań Kiedyś przyjdzie czas Na pytania I to co teraz wciąż jeszcze przerasta nas Zostań Nie szukaj już Gdzieś daleko Tego co masz tu Zostań Bez zbędnych słów Tak jak teraz Cierpliwie obok bądź Po prostu dzień po dniu Zostań Zostań Zostań, nie powiem ci Że to miłośćTekst piosenki Zostań, jak nikt mnie znasz Przecież dobrze wiesz Boję się być sam Zostań do rana raz Może zwykły dzień Nic nie zmieni w nas Zostań, choć nie stać mnie Na to wszystko Co mi możesz dać Zostań, kiedyś przyjdzie czas Na pytania I to co teraz wciąż jeszcze przerasta nas Zostań, nie szukaj już Gdzieś daleko Tego co masz tu[KORTEZ] Zostań, jak nikt mnie znasz Przecież dobrze wiesz Boję się być sam Zostań do rana raz Może zwykły dzień Nic nie zmieni w nas Zostań, choć nie stać mnie Na to wszystko Co mi możesz dać Zostań, kiedyś przyjdzie czas Na pytania I to co teraz wciąż jeszcze przerasta nas [PLANET ANM] Lubię wyjść na miasto w nocy, kiedy pada deszczKortez - Zostań Tekst piosenki Zostań Zostań, jak nikt mnie znasz Przecież dobrze wiesz Boję się być sam Zostań do rana raz Może zwykły dzień Nic nie zmieni w nas Zostań, choć nie stać mnie Na to wszystko Co mi możesz dać Zostań, kiedyś przyjdzie czas Na pytania I to co teraz wciąż jeszcze przerasta nas Zostań, nie szukaj już Gdzieś dalekoKortez - teksty piosenek, tłumaczenia piosenek i teledyski..

Od dawna już wiem.Kortez tekstowo - superszkolan.pl Kortez tekstowo 11 października 2021 06:13 Przecież nawet nie wiesz Przecież nie jest ci z tym lepiej Chce coś czu.. Złe wspomnienia wiatr wywiewa z pamięci.. Kortez - Wiem, że mnie podglądasz.

Zapragnę gwiazd, Ty wszystko dasz, a ja wezmę wszystko.. Znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenie piosenki i zobacz teledysk swojego ulubionego utworu.Przeglądaj wykonawców na literę.. Lubisz to co znasz.. Choć nie dmuchali w moje żagle.Od dawna już wiem.. Kortez - Zostań po polsku, tekst piosenki, tłumaczenie.Zostań, choć nie stać mnie Na to wszystko Co mi możesz dać Zostań, kiedyś przyjdzie czas Na pytania I to co.. Kortez - Zostań - text - KaraokeTexty.cz Playlisty KecárnaTekst piosenki: Pierwsza.. Masz plan.. Teskt oryginalny: zobacz tłumaczenie ›.. Ona będzie wszędzie tam, gdzie siebie znieść nie umiem sam, wysysam krew, dosięgam dna, wie gdzie mnie szukać.. Bo ty to łóżko w którym śpię.. Wierz mi albo nie.. Przetańczę noc, uwierzę w coś, dosięgnę dna, obiegnę świat, popełnię błąd, wykrzyczę złość, bo Ty stoisz za mną.. Nie zabrakło znanego wszystkim "Zostań", czy niezwykle poruszającego utworu "Ludzie z lodu".. Uleciało, uleciało, z nami gdzieś.. Pamiętam jak mówili na mnie.. Trzecia pięć i czekam już na sen, następny mętny dzień, noc klaruje mi we szkle.. Wróżyli mi, że skończę marnie.. Być może jestem bardziej jej.. Ciągle przypominasz mi, że nie mam szansy być jak Ty.. Najmocniej z całego repertuaru wybrzmiały "Kominy".. Znajdziesz przecież czas.. Bo jawnie szydzi z nas ich każdy wers.. Patrz, jaki wtedy mieli dar.. Wierz mi lub nie.. Za to nie wstajesz przed dwunastą.. Odpływałem.. Spokojna noc i dobry dzień.. Wysysam krew, dosięgam dna.Tekst piosenki Uleciało, uleciało, nie wiem jak.. Piosenki po polsku, teksty, tłumaczenia.. Wieczorem szkoda dnia by zasnąć.. Kortez - Uleciało..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt