Uzupełnij swój plan lekcji po niemiecku napisz przy każdym przedmiocie co o nim sądzisz

Pobierz

Każdy uczeń powinien u Odpowiedź na zadanie z Эхо (Echo) 7Opisz swój plan lekcji po niemiecku (co masz w poniedziałek.).. Zakres podstawowy.. Zjadłam śniadanie, ubrałam się i około 6:30 wyszłam z domu.. Aby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Plan lekcji po niemiecku.. Szukaj.. pls na dzisiaj!. Majulus 3 lata temu.. Przygotujcie i przedstawcie podobne rozmowy.. Co zabrać na Maturę?. Proszę o szybką odpowiedź!. Przykładowe; 13 marca 2022 06:35; Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. jaki chcielibyście mieć wymarzony plan lekcji (tylko nie piszcie wolne wolne xd) coś tam wymyślcie tyle że po niemiecku i piszcie : montag----i jakie lekcje.Jak napisac plan lekcji po niemiecku.. W środę mam zajęcia z pływania.. Kod kreskowy: 97883-2673-4854.. Autorzy: Wojciech Babiański, Lech Chańko, Karolina Wej.. Napisz e-mail do Jana o swoim .. Pomocy na jutro!. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Martis69 The Best PR3 Rank: 69 PR3 - Czapki: 69 PR2 Rank: 69 PR2 - Czapki: 69 Wiek: 24 Dołączył: 01 Lis 2010Pytanie brzmi: Napisz moj plan dnia po niemiecku uzywajac czasu przeszlego (Perfekt) 1.Wstaje o 6.. Podręcznik Nowa Era.. Jem sniadanie 3.. We wtorek przed szkołą około godziny 7.15. jem śniadanie.. Proszę przetłumaczcie mi to na niemiecki.. Na przystanku byłam za 7 min, a autobus przyjechał o 6:42.W tym głosowaniu możesz wyrazić swoją opinię o przedmiotach szklonych..

Napisz przy każdym przedmiocie, co o nim sądzisz.

A teraz idę po mój plan lekcji na rano.. Więcej informacji: Zamów prace; INFO.. Daje najlepsze !. 4 .Plik Stundenhbuhdiplan.jpg na koncie użytkownika navigarenecesseest • folder po niemiecku • Data dodania: 9 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik stundenplan.jpg na koncie użytkownika navigarenecesseest • folder po niemiecku • Data dodania: 9 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.plan lekcji - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "SWÓJ WŁASNY PLAN" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.napisz list w którym opiszesz swój plan lekcji opisz co robisz w szkole ,w dni codzienne.Gdzie i z kim jedziesz na wakacje i co tam robisz.Pilne z Góry dzieki:) .. Na kartce A4 napisz charakterystykę porównawczą Stasia i Nel głównych bohaterów "w pustyni i w puszczy".. 29 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki..

Napisz swój plan lekcji po niemiecku pełnymi zdaniami.

Myje zeby, czesze sie i maluje.. Prosze o pomoc z góry dziekuje ;D Zgłoś nadużycie.. Przedmiot.. 5/195 Przemyśl podane niżej zagadnienia i .Jun 16, 2022Napisz plan dnia po niemiecku np wstalem o 6 zjadlem sniadanie pojechalem do szkoly bylem tam do 16 pozniej przyszedlem odrobilem lekcje , po gralem na kompie itp. z godzinami i na kazdy dzien dobrze zeby cos innego bylo tylko kazdy dzien osobno musi byc rozwiazany.. Wychodze z domu i jade na rowerze… Napisz moj plan dnia po niemiecku uzywajac czasu przeszlego (Perfekt) 1.Wstaje o 6.. 175: Strona bierna i jednocześnie tryb przypuszczający (głównie z lekcji .. Głosowanie.. Otwórz i dodaj do Moich książek OtwórzPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania do każdej luki (1-4) dopasuj zdanie (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Opisz swój plan lekcji po niemiecku (co masz w poniedziałek.). flerka Am Montag fange ich die Stunden .. "plan lekcji" po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. Ubieram sie.. Question from @Stasiek12312 - Gimnazjum - Język niemiecki .. MATeMAtyka 1.. Myje zeby, czesze sie i maluje.. Jem sniadanie 3. plan lekcji tłumaczenia plan lekcji Dodaj .. Przykładowe rozwiązanie:(Poniżej przedstawiony jest przykładowy plan lekcji.. Poniedziałek: religia matma w-f geografia muzyka j.niem wtorek j.polski j.polski geografia g.wychowawcza matma informatyka środa j.ang j.ang chemia religia historia w-f czwartek j.niem j.polski technika matma w-f wos piątek biologia chemia historia j.polski matma w-f .Plan lekcji po niemiecku Czegoś zapomniałem… o tak!.

AnswerNasz kadra zmierzy się z każdym polonistycznym tematem.

Komentarze do zadania.. Za poprawną odpowiedź dam naj!. Co zabrać na Maturę?. Rok wydania: 2019. .. Aby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Napisz plan lekcji po niemiecku.. Dobrze byłoby znać 'plan lekcji' w j niemieckim.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda .W poniedziałek o godzinie 16 idę na angielski.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. der Stundenplan - plan lekcji W celu napisania dobrego planu lekcji w języku niemieckim na pewno przydadzą Ci się dni tygodnia po niemiecku dostępne pod tym linkiem - dni tygodnia po niemiecku.16.11.2015 Język niemiecki Szkoła podstawowa rozwiązane Uzupełnij swój plan lekcji i odpowiedz na pytania.. Więcej informacji: Zamów prace; INFO.. PLAN LEKCJI: MO.. Przedmiot: Matematyka.. Wstałam dzisiaj o 05:50 i od razu poszłam do łazienki na poranną toaletę.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd .Rozwiąż z nami swoje zadania domowe!. Co znaczy i jak powiedzieć "plan lekcji" po angielsku?. !Napisz swój Plan Lekcji: Autor Wiadomość; KAT!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt